Letenky do Kyjeva

Letenky do Kyjeva vás dopraví do samotného centra Ukrajiny

Toužíte po tom poznat největší a hlavní město Ukrajiny? Pak si ještě dnes objednejte letenky do Kyjeva, díky kterým se vaše cesta stane pohodlnou a nenáročnou. Kyjev leží na řece Dněpr na severu země. Představuje kulturní a hospodářské centrum země, důležitý dopravní uzel a středisko elektrotechnického průmyslu. I to jsou důvody, proč je Kyjev tak vyhledávaným místem a letenky do Kyjeva oblíbeným artiklem.

Milovníci památek zde naleznou historické centrum, které předává určitý odkaz stávajícím i budoucím generacím a vypovídá o průběhu dějin celého města. V kombinaci s lesíky a lesy pak celý Kyjev působím velmi sympatickým dojmem, v němž příroda sehrává důležitou roli. Letenky do Kyjeva vám umožní podívat se do jednoho z nejstarších měst ležících na území Evropy.

K významným památkám se řadí zejména dominanta celého města, a to Katedrála sv. Sofie, jejíž krásné zlaté kopule byly důvodem, proč je tato okouzlující památka zapsána na seznam kulturního dědictví světové společnosti. Navštivte Kyjev a poznejte moderní město, v němž rozhodně nebyl utlumen odkaz dávných generací.
akční letenky