Letenky do Tunisu

Letenky do Tunisu aneb jak objevit kouzlo severní Afriky. Tunis je hlavní město Tuniska a jde to opravdu poznat, neboť v Tunisu žije něco málo přes 1 200 000 obyvatel a společně se širší aglomerací žije v celém městě 90 procent obyvatel celé země. Zároveň je to jedno z nejkosmopolitnějších měst v severní Africe, neboť Tunisko patří k velmi tolerantním muslimským zemím a státům. Proto má Tunis mnoho tváří a stojí rozhodně za návštěvu.

Mezi nejzajímavější místa Tunisu patří zejména překrásná katedrála Saint Vincent de Paul, která je druhou nejstarší katedrálou v zemi. Druhým tipem prohlídky je pak Medína. Její uzoučké uličky jsou skvělým místem, kde se schovat před horkým tuniským sluníčkem. Medína, to je úplně jiný svět, svět starých dob a časů. Medína byla totiž vystavěna v 7. století a dnes je zapsána na seznamu kulturního dědictví UNESCO.

Letenky do Tunisu vám tyto tuniské atrakce zpřístupní. Letenky do Tunisu stojí za to si pořídit, neboť Tunis má orientální kouzlo velmi starých časů.