Letenky do Valencie

Letenky do Valencie aneb výlet za horkým španělským sluníčkem. Valencie je krásné španělské město, které je nejenom slunné, ale také historické. Mezi interesantní památky Valencie patří historická budova radnice na náměstí Plaza del Ayuntamiento a secesní valencijská tržnice.

Návštěvníky církevních památek určitě nadchne kostel sv. Janů ze 13. století a katedrála na náměstí Plaza de la Virgen s klasicistní bazilikou Panny Marie Opuštěných. Katedrála je směsice různých stavebních slohů, pozorný pozorovatel najde prvky románské, gotické a barokní. Naproti katedrále stojí vládní budova, jedná se o gotický vládní palác Palau de la Generalitat z 15. století, který byl sídlem kortesů a dnes v této budově sídlí vláda autonomní oblasti Valencie.

Na náměstí se ještě tyčí socha Panny Marie Opuštěných v nadživotní velikosti. Kdo má rád rušný a bohémský život neměl by minout čtvrť Carmen, která je přeplněná hospůdkami a avantgardním uměním.

Kupte si letenky do Valencie a budete okouzlení španělským temperamentem. Letenky do Valencie jsou ideální na letní dovolenou.