Letenky do Vancouveru

Letenky do Vancouveru aneb návštěva místa, kde se konaly zimní olympijské hry. Vancouver leží v západní části Kanady a je třetím největším městem provincie Britské Kolumbie. Vancouver je považován za jedno z nejatraktivnějších a nejzajímavějších měst k žití na světě. Jeho poloha je geniální. Vancouver leží u moře a zároveň nedaleko velkých hor získává obrovskou přitažlivost a bývá srovnáváno k městům Sydney či Rio de Janeiru.

Díky nádherám přírody a rovněž díky tomu, že je jedním z nejkrásnějších přístavních měst na světě, většina Vancouveru prosperuje a vzkvétá. Je to kosmopolitní velkoměsto, které se pyšní blyštivými mrakodrapy a rušným turistickým životem. Rozkvět

V roce 2010 pořádal Vancouveru zimní olympijské hry, které dopadly pro hostitele velmi dobře. Některé disciplíny se odehrávaly v krásném zimním středisku Whistler, který se nachází asi 125 km od Vancouveru. Letenky do Vancouveru jsou k dispozici v zimě i v létě. Letenky do Vancouveru pro milovníky zimních sportů a krásné přírody.