Letenky Edinburgh

 

Letenky Edinburgh Vás zvou do čarovného města skotské vysočiny, které se může pyšnit nádhernými památkami a pověstnou hrou na dudy od skotských horalů.

Letenky Edinburgh Vás přepraví do města, které je opravdu hrdé na svou historii a tradici. Edinburgh je hlavní město Skotska a stojí za to ho navštívit a několik dní se tímto městem loudat a procházet se. Město učaruje každého návštěvníka svým majestátním hradem a taktéž drsným větrným podnebím. Pro svůj pestrý kulturní život je nazýváno "Athénami severu". Sídlí tu velké množství kulturních a uměleckých institucí, které stojí za to osobně navštívit. Především národní galerie,  Skotské královské muzeum a muzeum moderního umění jsou těmi nejlepšími tipy. Středem starého města vede "královská míle", která se táhne až k impozantnímu hradu Holyrood. Holyrood byl sídlem skotských králů včetně královny Marie Stuartovny, která byla popravená v roce 1587.

Edinburgh opravdu stojí za pozornost, ten, kdo jednou Edinburgh navštíví, vrací se zde vícekrát. Letenky Edinburgh Vám to s radostí umožní.